14.03.2019

17:40

מכירת הכרטיסים לאירוויזיון

אחרי החשד לאי סדרים: מכירת הכרטיסים לאירוויזיון תחודש הערב

מכירת אלפי הכרטיסים שנותרו לחצאי הגמר ולחזרות הגנרליות תיפתח בשעה 18:00 באתר לאן. 220 הכרטיסים לגמר שהוחזרו לפי דרישת מנכ"ל התאגיד, ישוחררו בגל המכירה באפריל

אירוויזיון 2019מכירת הכרטיסים לאירוויזיון תיפתח מחדש הערב (חמישי) באתר "לאן". זאת, לאחר שהוקפאה בתחילת החודש לפי דרישת מנכ"ל תאגיד השידור כאן, אלדד קובלנץ. מ"לאן" נמסר כי נותרו אלפי כרטיסים לחצאי הגמר ולכל החזרות הגנרליות ובסבב זה יימכרו רק כרטיסי VIP לגמר. 220 הכרטיסים שהוחזרו לפי דרישת קובלנץ ישוחררו למכירה בחודש אפריל. באיגוד השידור האירופי וב"כאן" ממליצים לרכוש כרטיסים רק מהאתר הרשמי. 

 

כזכור, מנכ"ל תאגיד השידור דרש ממשרד הכרטיסים לבטל מיידית את כל העסקאות שבוצעו באופן ידני או טלפוני. דרישתו של קובלנץ הייתה שלב ראשון בבדיקה שמסקנותיה העלו כי נמכרו עשרות כרטיסים לאירוע הגמר במקומות מרכזיים ששורינו מראש. זאת לפני פתיחת המכירה הרשמית ובניגוד להנחיות. 

 

משרד "לאן" הגיש תלונה למשטרה בעקבות תופעת הספסרות בכרטיסים לאירוע. זאת, לאחר שהכרטיסים למופע אזלו במהירות ובעקבותם הגיעו דיווחים על קניית כרטיסים באופן מרוכז ומכירתם במחיר הגבוה פי 2.5 מהמחיר המקורי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 קובי מרימי מתוך קליפ השיר HOME
 

קובי מרימי מתוך קליפ השיר HOME (החדשות 13)

 


 אירוויזיון 2019 ישודר ב"כאן", תאגיד השידור הישראלי, בתאריכים: 14,16, ו-18 במאי. תחרות האירוויזיון תתקיים השנה בפעם ה-64 ולראשונה בתל אביב, בהשתתפות 41 מדינות, תחת הסלוגן: ׳Dare To Dream’.

 

השיר שייצג את ישראל בתחרות נחשף השבוע באופן רשמי: שירו של קובי מרימי "Home", שפורסם עם הקליפ המלווה אותו. בניגוד לשנים הקודמות, בהן שירי פופ קצביים ייצגו את ישראל, הפעם מדובר בבלדה שקטה - והתגובות ברשת לא איחרו לבוא. רבים מחו על כך שמדובר בשיר איטי ושקט, אבל היו גם כאלה שאהבו. "קובי עושה את זה מצוין עם שילוב מאוד מעודן ונכון של קולות האופרה והייחודיות של קובי, ובהחלט מאוד מעניין איך זה יבוא לידי ביטוי על הבמה," אומר שגיא קליין, מנהל קבוצת חובבי אירוויזיון 2019.