14.03.2019

03:55

"אתם רוצים את הראש של ביבי": גדעון סער בחוג בית עם קהל שתול

שר החינוך לשעבר לא ידע שהמפגש שבו הוזמן לדבר תועד במצלמה נסתרת, ושהנוכחים - שצוידו באוזניות - הציבו בפניו שאלות שנוסחו מראש על ידי עיתונאים • "חוג בהפתעה"

שר החינוך לשעבר, גדעון סער, חשב שהגיע לחוג בית רגיל – אך לא ידע שהוא אורגן על ידי מערכת "הצינור" בשיתוף עם "שקוף" של תומר אביטל. חלק מהנוכחים צוידו באוזניה, והציבו בפני סער שאלות קשות במיוחד – שנוסחו מראש והועברו על ידי  צוות התוכנית, שמוקם בחדר האחורי.

 

בין היתר, נשאל סער על ידי המשתתפים לגבי מהות מערכת היחסים שלו עם ראש הממשלה, מה יעשה אם יוגש כתב אישום נגד נתניהו – ומה הוא חושב על שרה נתניהו. כאשר הוסיפו הנוכחים להקשות בסוגיות נוספות, הצהיר סער כי איננו מוכן להמשיך במפגש, נוכח הפרעות המשתתפים: "אני מבין שהרבה קולות לליכוד לא יהיו פה הערב. אי אפשר לנהל דיאלוג ככה, אני רוצה לדבר אתכם ואני לא יכול. אתם רוצים את הראש של ביבי".

 

גדעון סער בחוג בית מצולם
 

גדעון סער בחוג בית מצולם ( החדשות 13)

 

 

בתגובה, נמסר מגדעון סער: "חוג הבית מפוברק כמו האייטם, הדברים שתועדו נאמרו עוד בטרם פורסם כתב החשדות וממילא לא ניתן היה לדעת מה הוא כולל, ולכן לא נאמר ולא יכול היה להיאמר שחלק מהטענות בכתב החשדות נגד נתניהו הן כבדות משקל. אדרבא – סער הגן בדבריו ב'חוג הבית' על ראש הממשלה, ובין היתר אמר את ההפך מהנטען – שחלק מטענות נתניהו הן כבדות משקל".