14.03.2019

01:08

כיצד מצא עצמו א"ח מפרשת תאיר ראדה במרכז חקירת רשת "טלגראס"?

מלבד בן זוגה לשעבר של א"ק, שטען כי היא רוצחת הילדה מקצרין, ניצבות דמויות מפתיעות נוספות על ספסל החשודים בפרשת ארגון הסמים הדיגיטלי: "הם חנונים, לא פושעים"

אחד המעורבים בפרשת הסמים "טלגראס" הוא א.ח, שסיפר ליוצרי הסדרה "צל של אמת" שבת הזוג שלו לשעבר, א.ק, היא הרוצחת האמיתית של תאיר ראדה.

 

על פי החשד, תפקידו של א.ח בניהול טלגראס היה הפקת לקחים ושיפור השירות למזמיני הסמים. "הוא נמנה על בכירי ניהול האפלקיציה", סיפר עורך דינו, ירון פורר. "הם טוענים שהוא היה כפוף לראש הארגון, הוא מכחיש זאת מכל וכל וטוען כי הוא לא קשור לעניין. ביקשנו מבית המשפט לשחררו".

 

טלגראס
 

טלגראס (חדשות 13 )

 

 

מלבד א.ח, עשרות ישראלים התיישבו במסגרת הפרשה בפעם הראשונה על ספסל החשודים. רובם בלי עבר פלילי, אנשים נורמטיבים, אמהות, חולים במחלות כרוניות, אנליסטים ואנשי הייטק – לא הטיפוסים שניתן היה לצפות למצוא בהנהגת ארגון פשע.

 

"אני לא מכיר אף ארגון פשע שיש לו אחראי על תלונות הציבור", אמר עו"ד שי רודה, המייצג את אחד החשודים, "ולכן נראה לי שמדובר בבדיה. ואני מאמין ומקווה שבמהלך הדיון, החשדות נגדו והתפקיד שמיוחס לו יתבדו". עו"ד גלעד מנשה, המיצג חשוד נוסף, טען גם הוא כי "מדובר באנשים טובים, אנשים ללא עבר פלילי. לא מדובר בארגון פשע. אלה חנונים, לא ראשי ארגוני פשיעה".