13.03.2019

16:31

"נרצחה בגלל שנפרדה מבן זוגה": פוענח רצח האם לשלושה מיפו

הצהרת תובע הוגשה נגד שישה חשודים במעורבות ברצח סאמר חטיב ובפציעתה הקשה של חברתה נאייה בזאר. כל השישה, קרובי משפחתו של בן זוגה לשעבר של חטיב, שניים מהם בניו

הרצח של סמר חטיב, אם לשלושה בת 32 מיפו שנורתה למוות בשנה שעברה, פוענח על ידי המשטרה והיום (רביעי) הוגשה הצהרת תובע נגד שישה חשודים במעורבות ברצח, בהצמדת מטען לרכבה, וכן בפציעתה הקשה של חברתה נאייה בזאר, בת 24 מיפו, שנותרה נכה בפלג גופה התחתון. 

 

כל החשודים הם בני משפחתו של בן זוגה לשעבר של חטיב, ושניים מהם בניו. מעצרם הוארך עד יום ראשון. מחקירת המשטרה עולה כי המניע לרצח, היה אי שביעות רצונו של בן זוגה לשעבר של חטיב מפרידתם ומרצונה להתנתק ממנו.

 

 הזירה בה נרצחה סמר חטיב
 

מחסום משטרתי בצומת עין הקורא (דוברות המשטרה)

 

 

מפרטי החקירה עולה כי ב-28 במאי אשתקד בשעות הערב, יצאה חטיב מביתה ביפו ונסעה ביחד עם חברתה נאייה בזאר לכיוון ראשון לציון. נאייה נהגה ברכב וסמר ישבה לידה. לפי החשד, בשעה 22:00 בערך, כשהגיעו לצומת עין הקורא בראשון לציון ועמדו ברמזור אדום, נורו השתיים מטווח אפס מרכב חולף. מחקירת המשטרה עולה, כי צרור היריות נורה משני אקדחים. היורים נמלטו מהמקום לאחר שפגעו בסמר המנוחה שנהרגה במקום ופצעו אנושות את חברתה נאייה, שנותרה נכה בפלג גופה התחתון עד היום.

.