13.03.2019

10:26

עודכן:

צילום: מד"א

כמה ימים לפני חתונתה: בת 18 נורתה למוות בלוד

לפי החשד, דיאנה אבו קטיפאן נרצחה בצל התנגדות משפחתה לנישואיה המתוכננים עם צעיר ממשפחה אחרת. ככל הנראה, המשטרה הציעה לצעירה הגנה בעבר - אך זו סירבה לקבלה

לכל אישה יש שם: דיאנה אבו קטיפאן בת 18 נורתה למוות היום (רביעי) כתוצאה מירי בשדרות מיכה רייסר שבלוד, מספר ימים לפני שהייתה צפויה להתחתן. צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותה לבית החולים אסף הרופא, שם נקבע מותה. אדם נוסף נפצע קל באירוע. בן דודה של הצעירה עוכב לחקירה. אמה של הנרצחת, אסמאהן אבו קטיפאן, נרצחה אף היא לפני 13 שנים.

 

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, ובודקת את החשד כי הרקע לירי הוא התנגדות בני משפחתה לנישואיה המתוכננים. ככל הנראה, לצעירה היה חבר ממשפחה אחרת, ובתקופה האחרונה בני הזוג ברחו והתחבאו בשטחים. נציגי העדה הגיעו אליהם, והבטיחו לזוג שהם שהם יקבלו את הקשר ויבחנו את החתונה. בזמן שהצעירה נעדרה מביתה, המשטרה הציעה לה הגנה, אך היא סירבה ואמרה שאין צורך בה.

 

 אמבולנס - ארכיון
 

אמבולנס - ארכיון (החדשות 13)

 

 

מואיד ערגאן, חובש בכיר במד"א שנכח בזירה, סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי צעירה כבת 18 מחוסרת הכרה עם פציעה קשה בפלג גופה העליון. יחד עם חובשי מד"א נוספים שהגיעו למקום העברנו אותה במהירות לאמבולנס, תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים, במהלך הטיפול מצבה הדרדר והיא פונתה לבית החולים כשמצבה קריטי, תוך ביצוע פעולות החייאה. גבר כבן 60 שהיה במקום האירוע ונפצע קלות בידו טופל בשטח".

 

בשבת נמצאה גופת אישה בת 41 מוטלת ברחוב לוין אפשטיין ברחובות, עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. צוותים של מגן דוד אדום נאלצו לקבוע את מותה במקום. המשטרה עצרה שני חשודים תושבי העיר, גבר בן 48 ואישה בת 45, בחשד למעורבות באירוע. מחקירה ראשונית עולה כי האישה הייתה אצל בני הזוג ושתתה איתם אלכוהול. לאחר מכן, התפתח ריב אלים.