13.03.2019

05:14

"לנסראללה אין כסף": הברכה שקיבלה הזמרת הלבנונית מדובר צה"ל

הזמרת השיעית הפרובוקטיבית, הייפא ווהבי, חגגה השבוע יום הולדת 43 וקיבלה הודעה לא צפויה מסגן אלוף אביחי אדרעי - שלא היסס לעקוץ אותה בשל תמיכתה במנהיג חזבאללה

הזמרת הלבנונית הפרובוקטיבית, הייפא ווהבי, חגגה השבוע יום הולדת 43 אך היא לא ציפתה לברכת יום הולדת מדובר צה"ל בערבית, שלא היסס לעקוץ אותה בשל היותה שיעית תומכת נסראללה. סגן אלוף אביחי אדרעי עקץ את הייפא ואת נסראללה בחשבון הטוויטר שלו על רקע הגירעון התקציבי של ארגון חזבאללה – ולא בפעם הראשונה.

"את ידועה בתמיכתך בחזבאללה", כתב אדרעי. "אבל כמובן שלנסראללה אין כסף לתת לך ליום ההולדת. מה דעתך, יא הייפה, אולי תתרמי לו את מתנה?". עד כה לא התקבלה תגובה רשמית מהזמרת הלבנונית, אך מקורביה טוענים כי התבטאותו של אביחי אדרעי רק חיזקה את תמיכתה בחזבאללה.בשנת 2007 אמרה הזמרת על נסראללה כי "הוא מחדיר בנו תחושת ביטחון, אנחנו מאמינים לכל מילה שהוא אומר".

 

 סגן אלוף אביחי אדרעי, דובר צה"ל בערבית
 

סגן אלוף אביחי אדרעי, דובר צה"ל בערבית ( חדשות 13)

 


תומכיה של הייפא מיהרו לתקוף את דובר צה"ל בערבית ברשתות החברתיות, והתקשורת הערבית הצטרפה למתקפה החזיתית: "אני רק רוצה להגיד לאביחי, אם אתה חושב שהבדיחה הזאת תעורר איבה כלפי חזבאללה – אז אתה טועה כי היא באה מישראלי", אמר מגיש הטלוויזיה המצרי, עמרו אדיב.