10.03.2019

11:21

 סיציליה
סיציליה ,
רויטרס

"נקבר בבטון בעודו חי": אישה שלחה את המאפיה לחסל את המאהב

לפי החשד, בת 64 שכרה ארבעה עבריינים מסיציליה כדי שיהרגו את בן זוגה לשעבר, לאחר שלא סלחה לו כי נפרד ממנה וגנב חלק מתכשיטיה. גופתו נמצאה שש שנים לאחר המעשה

אישה בת 64 וארבעה חברי מאפיה איטלקים נעצרו לאחר שגופת גבר התגלתה בתוך עמוד מבטון בווילה שבמחוז סיציליה בדרום המדינה. על פי החשד, האישה שכרה מתנקשים מהמאפיה הסיציליאנית על מנת לרצוח את המאהב שלה לשעבר, שגנב את תכשיטיה. לפי המשטרה, המתנקשים קברו את הקורבן בבטון בעודו חי.

 

למאז' אסטריד, בן 41 ממוצא אלבני, נעלם ללא עקבות בשנת 2013. כשש שנים מאוחר יותר, חקירה נגד אנשי מאפיה של תובעים במחוז קלטניסטה הובילה לגילוי. הגופה נמצאה בחודש ינואר, בזמן שהווילה שופצה, אך הרשויות באיטליה התירו לחשוף את הפרטים רק כעת. 

 

לפי הדיווחים, לאחר ששמעה על הימצאות הגופה, ניסתה החשודה בשכירת הרוצחים להימלט מהמדינה דרך נמל התעופה בגנואה, אך המשטרה עצרה אותה לפני שהצליחה. עוד דווח כי ארבעת חברי המאפיה החשודים ברצח שנעצרו בסיציליה, היו קשורים למשפחת פשע חזקה מהקומונה רייסי שבמחוז קלטניסטה. 

 

"האקט של קבירת גופות היה נפוץ במאפיה הסיציליאנית, אמר סלוואטורה לופו, פרופסור להיסטוריה מודרנית באוניבריסטת פאלרמו. "זה נהוג כיוון שאם הגופה לא נמצאת - זה מאט את חוקרי המשטרה", הוסיף.