08.03.2019

22:44

הפלגות, מסיבות וארוחות: הקבוצה היוקרתית של הגרושים והגרושות

2,200 גברים ונשים ממתינים להיכנס לקבוצת הפייסבוק "פלוס", שנועדה לספק חוויות, סביבה חברתית וכמובן - הזדמנות להיכרויות זוגיות - בתקווה להתחיל בפרק ב'

קבוצת הפייסבוק "פלוס", היא קבוצת היכרויות סגורה לגרושים וגרושות המייצרת הזדמנויות חברתיות להיכרות וחיבור בין האנשים שחברים בה. הקבוצה מקיימת מסיבות, הפלגות, ארוחות ערב ואפילו טיסות לחבריה. את הקבוצה מנהלים שלי מרגן וחמי פורת, שבעצמו נשוי. ביחד הם מארגנים את הפעילויות ובוחרים מי יצטרף לקבוצה שבה חברים כרגע 2,700 נשים וגברים. 2,200 נוספים ביקשו להצטרף אך לא עמדו בקריטריונים שנקבעו.  

 

"יש המון דברים שיכולים להפריע בדרך", הסביר ערן בר לוי, גרוש עם שני ילדים, את הקושי בלמצוא זוגיות בשלב מתקדם של החיים. "לצאת עם מישהי שהימים שלה עם הילדים הם לא עם הימים שלך. פתאום אם השבת שלך ושלה לא מסונכרנים, אין לכם זמן להיות יחד לבד. זה רק עם הילדים. יש נשים שהילדים שלהם כבר גדולים ואני בא עם ילדים שהם נחשבים יחסית קטנים - היא לא שם. זה לא יעבוד. קשה".

 

 חברי הקבוצה בארוחת ערב אינטימית
 

חברי הקבוצה בארוחת ערב אינטימית ( החדשות 13)

 

 

על אף שרבים מהם אינם מכירים בכל מפגש, בין אנשים שדומים להם מבחינת מצבם הזוגי ואורח החיים שלהם, מרגישים חברי הקבוצה בנוח ובסביבה בטוחה מאוד כאשר הם נפגשים. "זה לא כזה מובן מאליו לצאת מהבית למקום שאתה לא יודע לאן אתה נכנס ומי יהיה בו. אין לנו שום היכרות – אתמול נפתחה קבוצת וואטסאפ. ומשום מה אני מרגישה הרבה יותר בטוח כאן מאשר בכל מקום אחר שהייתי יכולה להיות בו", אמרה שמרית נסימי, גרושה עם שני ילדים.