07.03.2019

22:07

"פעלה במיומנות רבה": האישה שגונבת מקשישות בקניונים • תיעוד

סוניה אברמוביץ' ורחל ארגלזי נפלו קורבן בשני מקרים שונים לאותה הגנבת, שנתפסה במצלמות האבטחה - אך עדיין לא נעצרה. "זה כאילו שהפשיטו אותך מכל מה שיש לך"

בהפרש של כמה שבועות, קלטו מצלמות האבטחה שתי גנבות שבוצעו על ידי אותה אישה בשני קניונים שונים. אמש (רביעי) נגנב תיקה של סוניה אברמוביץ', קשישה בת 86, בסופרמרקט בקניון בהרצליה בזמן שערכה קניות. רחל ארגלזי ראתה את תיעוד מצלמות האבטחה בפייסבוק, והבינה כי מדובר באותה האישה שגנבה את תיקה לפני מספר שבועות בבית קפה בקניון בגבעתיים. החשודה במעשים עדיין לא נעצרה. 

 

"היא עשתה את זה במיומנות רבה, הזיזה את העגלה לאט לאט כדי לבדוק את הרגישות שלי לתזוזות ואז לקחה את התיק", סיפרה אברמוביץ'. "כשראיתי את הווידאו כעסתי מאוד, אתה עומד שם כאילו שהפשיטו אותך מכל מה שיש לך, כל החיים שלי היו בתיק. הייתה בו מתנה שקיבלתי מבעלי עליו השלום לפני כחמישים שנים, 3,500 שקלים במזומן, כרטיסי האשראי שלי, תעודת הזהות ורישיון הנהיגה - השאירו אותי בלי שום אפשרות", המשיכה. גם היום אני עדיין בפוסט טראומה, אני לא יכולה להירדם. לא ייתכן שאישה מבוגרת תהיה קורבן", סיכמה אברמוביץ'. 

 

 החשודה גונבת את תיקה של אברמוביץ'
 

החשודה גונבת את תיקה של אברמוביץ' (החדשות 13)

 

 

מספר שבועות לפני האירוע, אותה הגנבת הכתה בבית קפה בקניון בגבעתיים. רחל ארגלזי שישבה בבית הקפה עם אחותה, הייתה הקורבן במקרה הזה. "צפינו במצלמת האבטחה של הקניון מאות פעמים, לא יכול להיות שיש אישה אחת מאוד דומה לה שעושה את אותו הדבר, זו אותה אישה עם אותה שפת גוף", טענה ארגלזי.  "היא קיבלה את הסיסמה של כרטיס האשראי שלי מהבנק, על ידי קוד אימות ששלחו אל הפלאפון שלי - שהיה בתיק". ארגלזי סיפרה כי כשראתה אתמול את תמונת האישה - הייתה בשוק.