10.02.2019

17:42

בווידיאו: רפ"ק רפי וקנין, ראש צוות החקירה שפענח את הרצח

ארב, התנפל - ודקר אותו בצוואר: פוענח הרצח ביבנה • תיעוד

החשוד, אביאל כהן בן ה-19, ארב לשלום בוסקילה כשעתיים מחוץ לאולם השמחות בו שהה. כשיצא מהאירוע התנפל עליו כהן ודקר אותו למוות. הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתב אישום

רצח הצעיר שלום בוסקילה שאירע בחודש שעבר סמוך לאולם שמחות בעיר יבנה פוענח על ידי המשטרה, ומחר (שני) יוגש נגד החשוד, אביאל כהן, כתב אישום.

 

מהחקירה עלה כי הקורבן, בן 21 מראשון לציון, הסתכסך עם כהן בן ה-19, על רקע כספי בעקבות עסקת סמים שביצעו. על פי החשד, סמוך לחצות הזמין כהן מונית לפתח ביתו וביקש לנסוע לאולם שמחות ביבנה, שם ארב לקורבן במשך כשעתיים כשהוא מתצפת על היציאה מהאולם. כאשר עזב בוסקילה את האירוע, התנפל עליו החשוד ודקר אותו בצווארו. לאחר מכן נמלט מהמקום עם המונית בה הגיע. 

 

 אביאל כהן החשוד ברצח שלום בוסקילה ביבנה
 

אביאל כהן החשוד ברצח שלום בוסקילה ביבנה (דוברות המשטרה)

 

 

בוסקילה הפצוע וחברתו ביקשו ממונית שעברה בסמוך להסיעם לבית החולים, אך לאור מצבו הקשה עצר הנהג את הנסיעה ועוברי אורח ניסו לבצע בו החייאה. זאת עד להגעת גורמי הרפואה, שקבעו את מותו במקום. המשטרה פתחה במצוד אחר החשוד ברצח, ועצרה אותו מספר שעות לאחר מכן, מאז הוארך מעצרו מעת לעת. כאמור, הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתב אישום כנגד החשוד. 

 

 רצח ביבנה
 

רצח ביבנה ( חדשות 13)

 

 

פרמדיק מד"א שמוליק בואניש שנכח בזירת האירוע סיפר: "על המדרכה בסמוך לרכב שכב גבר כבן 22 מחוסר הכרה עם פציעה מדממת בפלג גופו העליון כשאזרחים עוצרים לו את הדימום בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה וללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".