21.10.2018

22:27

40 במות ו-100 הופעות: התכניות המלאות של האירוויזיון בישראל

לקראת התחרות החלו העבודות על הקמת ה"יורוווילג'", בו יהיו 7 מתחמים, כולל מתחם בו תופיע נטע ברזילי. כמו כן, יוקדם ה"לילה לבן" לטובת אלפי התיירים הצפויים להגיע

לקראת אירוויזיון 2019 שייערך בתל אביב ב-18.5.2019, נחשפה התוכנית לאירוע הבין-לאומי שייערך בתל אביב, הכוללת את כפר האירוויזיון, והקדמת אירועי "לילה לבן", כדי להתאימו לזמן הגעת המוני התיירים.

 

לעומת אירועי האירוויזיון בעבר, כמו האחרון, אליו נמכרו כ-10,000 איש, לאירוע בתל אביב יימכרו כמה אלפי כרטיסים בלבד לחזרות הגנרליות, חצאי הגמר, ולגמר עצמו שיתקיים ב"אקספו תל אביב", מרכז הירידים לשעבר. לכן חשבו המתכננים על אטרציות נוספות שיימשכו את התיירים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 הריסות מתחם הדולפינריום
 

יושטח לטובת מתחם האירוויזיון. מתחם הדולפינריום (חדשות עשר )

 

 

בגן צ'ארלס קלור יוקם כפר האירוויזיון, "היורוווילג'". העבודות על השטחת ההריסות של הדולפינריום כבר החלו, כך שהמתחם יגדל בכשליש. הכפר ייפתח שבוע או עשרה ימים לפני הגמר ויכלול שבעה מתחמים: אוכל ישראלי, אירועי ספורט ויוגה, מתחם די ג'יי, ומתחם הופעות – אליו יוזמנו מנצחי האירוויזיון לאורך השנים, ביניהם יזהר כהן, דנה אינטרשיונל, ו נטע ברזילי.

 

כל האירועים יהיו בחינם. עוד הוחלט להקדים את הלילה הלבן, כדי שהמוני התיירים מחו"ל שיצפו בחצי הגמר השני, ימשיכו את הלילה ל-40 במות ברחבי העיר עם כמאה הופעות. לכל מדינה מתארחת תהיה במה משלה. נוסף על כך, בעירייה עמלים על הוראת שעה לפיה בתקופת האירוויזיון מותר יהיה להשמיע רעש, להופיע ולחגוג בכל הלילה, בניגוד לחוק העזר הנוכחי.