15.04.2018

14:42

נדחה ערעור המדינה: אביה של הזמרת עדי ביטי שוחרר למעצר בית

בית המשפט הורה לשחרר את רונן ביטי, שנגדו הוגש לפני שבועיים כתב אישום בגין עבירות מין בתשע קטינות ואיומים. מנהלת בית ספר המקורבת אליו תפקח עליו בזמן מעצר הבית

בית המשפט המחוזי בלוד דחה היום (ראשון) את ערעור המדינה בעניינו של רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, והחליט לשחררו למעצר בית. זאת לאחר שבשבוע שעבר כבר הורו על שחרורו, אך המדינה הגישה ערעור והוא נשאר במעצר, כאמור, עד היום.

 

בחדשות עשר פורסם לראשונה כי מי שיפקח על ביטי בזמן מעצר הבית שלו היא מנהלת בית ספר באזור השרון המקורבת אליו. על פי תנאי השחרור של ביטי, הוא יצטרך לשהות במעצר בית מלא בביתה של המנהלת עד לתום ההליכים נגדו. הוא לא יורשה ליצור קשר עם אף אחד מהמעורבים בפרשה, ולא יורשה לנהל את קבוצת המעריצות של בתו.

 

נגד ביטי הוגש לפני שלושה שבועות כתב אישום בגין עבירות מין בתשע קטינות וכן בגין איומים. העבירות בהן הוא מואשם ביטי הן מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, הטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15 ואיומים. על פי האישום ביטי הכיר את הנערות בקבוצת ווטסאפ שהקים למעריצי הבת, בשם "ביטי אימפריה". הוא פנה אליהן בהודעה פרטית ושכנע אותן להעביר את השיחה לאפליקציית טלגרם.

 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

שיקום שכונות והשקעה בתיירות: תוכנית סיוע ליישובים בפריפריה

אחיו של החייל שנהרג בתאונת טנק: גאה ברצון שלו להגן על כולנו

לאחר שלא הושג הסכם עם אוגנדה - מבקשי המקלט ישוחררו מסהרונים

 

רונן ביטי בבית המשפט
 

רונן ביטי בבית המשפט(ללא קרדיט )

 

 

בכתב האישום נטען כי ביטי נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד.

 

בנוסף נטען כי הוא ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.


לפי האישום, בשלב מסוים פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטסאפ שבה חשפו בפני אשתו של ביטי את מעשיו. הוא מואשם ששלח בקבוצה זו הודעה קולית שבה איים על שתיים מהקטינות. "ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים לבתו", כך נכתב בבקשת מעצרו עד תום ההליכים.

 

 עורכת הדין רותם טובול
 

עורכת הדין רותם טובול, המייצגת את ביטי (חדשות עשר)

 

 

 עורך הדין שרון נהרי
 

עורך הדין שרון נהרי, המייצג את ביטי (יח"צ)