BETA

12.01.2016

19:58

נושאים חמים
רמי לוי באפריל האחרון. "לא ראוי להתייחסות"
רמי לוי באפריל האחרון. "לא ראוי להתייחסות",
חדשות 10

בכיר לשעבר ב"רמי לוי" מעלה טענות קשות נגד החברה; לוי: "נסיון סחיטה"

אלקנה (אלקי) אלון, לשעבר מנהל בחברת הסלולר של רמי לוי, פרסם היום פוסט ארוך ובו טענות למעשים מיניים, הטבות אסורות, מינויים לא מקצועיים ומרמה כלפי משרד התקשורת מצד החברה ובכירים בה. תגובת רמי לוי: "הוא במצב קשה ובחובות, דבריו נטולי אחיזה במציאות"

ההסתבכות של רמי לוי? אלקנה (אלקי) אלון, שניהל בעבר את פעילות הסלולר בחברה של איש העסקים הידוע, מעלה הערב (שלישי) - בפוסט שפורסם לראשונה בנענע10 אונליין - טענות קשות, הכוללות לכאורה פעילות המנוגדת לחוק ולמינהל התקין, של החברה ושל בכירים בה.

 

אלון, בין היתר, טוען כי לוי לכאורה התעלם ממקרים בהם עובד בכיר הטריד מינית עובדות שהיו תחת מרותו, וטייח זאת; כי מקורבים הועסקו לכאורה ללא הסבר מקצועי, וכי פעילות החברה חרגה מתנאי הרישיון שהוענק לה על ידי משרד התקשורת ואף רימתה אותו. לוי, בתגובה, טען כי מדובר בעובד "בעל בעיות אישיות קשות", שנמצא בחובות עצומים ומנסה לסחוט אותו ואת חברתו.

 

 

אלקנה אלון. טענות קשות
 

אלקנה אלון. טענות קשות(פייסבוק)

 

אלון טען, בפוסט ארוך שהעלה בעמוד הפייסבוק שלו, כי בכיר בחברה הטריד מינית לכאורה עובדות: "זה התחיל באמירות מיניות לא נעימות, לאחר מכן יחסים מיניים עם עובדת מסניף מסוים, ובשלב מתקדם, ניסה לכפות את עצמו על בנות שלקח בטרמפ תוך סטייה מנתיב הנסיעה למקום חשוך".

 

אלון טוען כי לוי ואופיר אטיאס, קרוב משפחתו של לוי, התעלמו מהסיפור: "רמי היה ספק צוחק, מניף בידו שמדובר ב'שובב' ושהוא ידבר אתו. הבכיר המשיך... רמי היה בחו"ל באותו זמן, ביקש ממני ומאופיר לסגור את הנושא מול הבנות כדי שחלילה לא יהיה בלגן. רמי חזר מחו"ל ועשינו ישיבה אני, הוא ואופיר. בישיבה רמי הבהיר כמה מסוכן שדבר כזה ידברו עליו ולכן מה שנעשה זה כדבר הבא, מ׳ ימשיך עוד חודשיים בעבודה והוא לאט לאט ינפנף אותו החוצה. עזרה או סיוע לבנות לא עמדו על הפרק. רק טובת העסק. הטיוח הושלם בהצלחה", טוען אלון.

 

הבכיר גם טען כי לוי הרחיק עובדות שהיו בהריון, "תוך הנחיה לעשות הכל, אבל הכל, כדי שעובדת שנכנסה להריון ושבגללה צריך היה להביא עובד נוסף, תעזוב מרצונה - וכך היה, פעם אחר פעם". הוא הוסיף וטען כי ללוי היה מוסר תשלומים בעייתי מול ספקים, וכי איש העסקים פינק את חבריו בהטבות בדמות מכשירים סלולריים.

 

מרמי לוי נמסר בתגובה: "מדובר בעובד לשעבר שעזב את העבודה ואינו עובד כבר שנה בחברה. מר אלון שסובל מבעיות אישיות קשות (שמפאת צנעת הפרט לא נרחיב לגביהן), ובעברו הסתבכויות חמורות במקומות עבודה קודמים, מצוי בחובות כספיים עצומים ומנסה לסחוט מחברתנו ומגורמים בכירים בה כספים שאינם מגיעים לו, ובתוך כך איים כי אם לא ישולמו לו הסכומים שניסה לסחוט יפרסם דברי בלע על החברה ומנהליה.

 

"החברה ממניעים אנושיים נמנעה עד כה למצות איתו את הדין ולהגיש תלונות לגורמי אכיפת החוק בשל עבירות שונות שביצע לכאורה הן בזמן עבודתו בחברה והן לאחר עזיבתו, לרבות עבירות של גניבה ממעביד שמר אלון ידע שמתקיימת חקירה לגביהם ושהניעו אותו לפרסם את דברי הבלע שפרסם. לגבי העבירות קיים תיעוד ברור, התלונה תוגש והדברים יתבררו על ידי משטרת ישראל. החברה נמנעה עד כה מהגשת תביעה אזרחית גם על נזקים שונים שגרם, בשל העדר כל סיכוי סביר לגביית כספים ממר אלון בשל מצבו הכלכלי.


"הדברים שכתב מופרכים, חסרי אחיזה במציאות ואינם ראויים להתייחסות".