BETA

21.12.2017

16:00

עודכן:

קורל סימנוביץ'
קורל סימנוביץ',
אינסטגרם

הדוגמניות היפות והנכונות בארץ לשנת 2018: כמה הן מרוויחות?

מי הפרזנטוריות הישראליות שיובילו את הקמפיינים הנחשקים בארץ, כמה הן מרוויחות ולמה דווקא הן נבחרו לייצג את המותגים?

אם פעם היו אלו הדוגמנים שאיישו את משרות הפרזנטורים, היום אלו הם אושיות האינסטגרם ומובילי דעת הקהל. אותם אנשים שהם גם וגם וגם. גם נראים טוב, גם טאלנטים כשרוניים, לפעמים יש להם מסר להעביר, והם גם מתחזקים חשבון אינסטגרם מרשים עם עשרות ומאות אלפי עוקבים.

 

היום המותגים לא מחפשים רק פרצוף יפה, הם מחפשים דמות שנוכל להזדהות איתה, לקבל ממנה השראה, שנרצה לקנות את הבגדים שלה או את הנעליים שלה. אם בעבר דוגמניות יכלו להיות רק דוגמניות, היום יש יותר מקום לדוגמנית שהיא מעוררת השראה, לשחקנית עם הרבה עוקבים, למי שמתחזקת זוגיות פוטוגנית עם סלבס או למי שנראית מעולה בביקיני אבל לא שדופה כמו שהורגלנו לראות בשנים האחרונות. בשנת 2018, הרבה יותר קשה למכור, אבל אם יש למותגים פרזנטור חזק, זה עשוי לעבוד. הנה הפרזנטורים הכי נכונים שנראה השנה.

 

 קורל וסרג'יו

קורל וסרג'יו( אינסטגרם)

 

 

 קורל סימנוביץ'

קורל סימנוביץ'( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: קורל סימנוביץ'

 

סימנוביץ' מסקרנת מהרבה בחינות. היא בתה החורגת של פנינה רוזנבלום, בת הזוג של שחקן ברצלונה סרג'יו רוברטו, היא גם מעצבת אופנה מוכשרת, יש לה מעל 300 אלף עוקבים באינסטגרם, חיוך תמים וכובש , ולוק ספרדי שהישראלים אוהבים. בגליתה בחרו בה להחליף את דנה פרידר ולהיות לפנים של המותג. 

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: 350,000 לשנה

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: "קורל משדרת אופנה וסטייל, אהובה על קהל לקוחות הרשת ואנו מאמינים שמדובר בשיתוף פעולה פורה ומוצלח".

 

 שלומית מלכה

שלומית מלכה( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: שלומית מלכה

 

אחרי שהדאיגה מדינה שלמה עם התאונה שלה, התחתנה עם יהודה לוי ונראתה כמו פיה בלבן, קפצה לעולם ההנחייה בפריים טיים, דיגמנה למותגים מובילים (לאחרונה גם לרוברטו קוואלי) וכיכבה על שערים נחשקים מעבר לים, בפוקס ממשיכים לשכור את שירותיה כפרזנטורית (עם 418 עוקבים באינסטגרם) לעונה החמישית, כשהשנה היא תעשה את זה לצד הדוגמן ברק שמיר, בן זוגה של נועה קירל. 

 

נפרדים מברק שמיר

ברק שמיר, בקרוב ליד מלכה( דניאל קמינסקי)

 

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: 700,000 לשנה

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: "הבחירה בשלומית מלכה הייתה טבעית, שלומית משקפת את ערכי המותג, בהיותה צעירה, מצליחה, עדכנית ויפיפייה אמיתית פנימית וחיצונית וככזו שמעדיפה את הבייסיק-קז'ואל ביום יום".

 

 סופי מצ'טנר

סופי מצ'טנר(אינסטגרם)

 

 

 סופי מצ'טנר

סופי מצ'טנר( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: סופי מצ'טנר

 

מצ'טנר בת ה-16, היא אולי הנערה המסקרנת ביותר בתעשייה. בתקשורת כינו אותה 'סינדרלה הישראלית', שהגיעה מניקיון מדרגות לטופ של עולם הדוגמנות. סופי צעדה על מסלולי התצוגות של בתי האופנה הנחשבים בעולם וביניהם, דיור, מארק ג’ייקובס, מיו מיו, אלכסנדר מקווין,  שאנל ופנדי במילאנו ועל שערי המגזינים הנחשבים בעולם. 

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: 400,000 לשנה

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: "סופי בעלת יופי ייחודי. היא משלבת בין מראה רך ונאיבי לאופי בוגר ועוצמתי. אלה יוצרים מראה מורכב שמתחבר להתחזקות האינדיבידואליות ולדמות האישה שהתפתחה בתרבות האופנה בשנים האחרונות. המינוי שלה התקבל בברכות מהמותגים הבינלאומיים ואנו שמחים שהיא תהיה חלק ממשפחת פקטורי 54".

 

 אגם רודברג

אגם רודברג( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: אגם רודברג

 

הדוגמנית והשחקנית אגם רודברג, בת ה-31, שהתאהבנו בה בלא מעט טלנובלות בהן שיחקה בעבר, הפכה לשחקנית מוערכת ואהובה, בין היתר היא משחקת בסדרה 'מתים לרגע', מההצגה 'אילוף הסוררת', ו'הוא הלך בשדות, זו העונה הרביעית שעדיקה בוחרים בה לפרזנטורית.

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: 100,000 - 120,000 לעונה

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית:  "אגם מייצגת יופי ישראלי אמיתי יחד עם ערכים אישיותיים חשובים כמו צניעות, אינטליגנציה רגשית, רוגע, נשיות ועצמה. השילוב של כל אלה הפך אותה בן רגע לבחירה הברורה והמוחלטת לשמש כפנים של Adika."

 

 אליאנה תדהר

אליאנה תדהר( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: אליאנה תדהר

 

כוכבת הילדים האהובה נבחרה להחליף את נינט אחרי שנה שבה לא היתה למותג שום פרזנטורית, וזאת תהיה העונה הראשונה של דלתא ואליאנה. בימים אלו, תדהר נכנסת לתקופת עשייה חדשה ומרגשת כאשר תככב על המסך הקטן בסדרת הדרמה המסקרנת "להעיר את הדב" בקשת, ועל המסך הגדול בסרט הקולנוע "זכות השתיקה" .

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: 80,000 לעונה

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: "אליאנה בעלת ערכים שתואמים לערכי המותג דלתא – היא מאוד ישראלית ואיכותית. הבחירה באליאנה מהווה עוד שלב בתוכנית האסטרטגית ובשפה החדשה של המותג. היה חשוב לנו לקיים חיבור מדויק לאישיות מסוג זו".

 

רוסלנה רודינה

רוסלנה רודינה( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: רוסלנה רודינה

 

את רוסלנה רודינה הכרנו בעיקר דרך אייל גולן, אבל אז היא עשתה צעד נועז בקריירה שלה כשהלכה להישרדות וגרמה למדינה שלמה להכיר אותה בזכות עצמה ולאהוב אותה. למרות הפרידה מאייל, רודינה עדיין מוכיחה שהיא כאן כדי להישאר והיא הפרזנטורית של סקופ וטופ טן.

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: כ-100,000 ₪ לעונה בסקופ

 

ניבר מדר( אינסטגרם)

 
 ניבר מדר לפדני

ניבר מדר לפדני(שי כהן ארבל)

 

הפרזנטורית: ניבר מדר

 

מדר היא אחת הדוגמניות היפות והעסוקות שלנו אצלנו ומעבר לים. רנואר הבינו מזמן שהדוגמנית החצי הולנדית וחצי תימניה היא הדבר הבא ואימצו אותם אליה. כעת גם פדני בחרו בה לפנים של המותג היוקרתי. ניבר אמרה לעשר בראיון שהחלום שלה להופיע בתצוגה של ויקטוריה סיקרט ולנו נראה שבקצב הזה - אולי היא עוד תגשים לעצמה את החלום.

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה לעונה: כ-200,000 ₪ לעונה 

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: "הצלחתה הבינלאומי והישראלית של ניבר מדר, יופיה הכבוד והחיוך הנפלא, היות ישראלית, היוו עבור פדני בחירה מושלמת".

 

 נטע אלחמיסטר

נטע אלחמיסטר( אינסטגרם)

 

 

  נטע אלחמיסטר

נטע אלחמיסטר( אינסטגרם)

 

 

הפרזנטורית: נטע אלחמיסטר

 

אלחמיסטר רק בת 24, וכבר הספיקה לשבור את האינסטגרם ולעשות את הבלתי יאומן כשהפכה מאנונימית יפה מרשל"צ לדוגמנית מצליחה ומבוקשת. היא בזוגיות פוטוגנית עם שחקן הכדורגל רמי גרשון, יש לה מותג בגדי ים משלה וברזומה שלה קמפיינים לקסטרו, סקארה, פיקס, ועוד.

 

השמועה אומרת שהסכום שהיא מרוויחה: כחצי מיליון לשנה, כמיליון וחצי שקלים לשלוש שנים בסקארה.

 

נימוק המותג על הבחירה בה כפרזטורית: מרשת סקארה נמסר כי: "היום, רק פרצוף יפה לא מספיק בשביל להיות פרזנטורית.  בחרנו בנטע אלחמיסטר לפרזנטורית שלנו בגלל ההשקעה המטורפת שלה במותג SACARA ובגלל החיבור האמיתי שלה אל המוצרים.  אנחנו מאמינים שנטע היא הפרזנטורית מס 1 בישראל".