BETA

09.10.2013

19:38

עודכן:

דיאנה
דיאנה,
צילום מסך -

הסטייל של מלכת הלבבות: 18 שנים למותה של הנסיכה דיאנה

הבוקר(ב') הממלכה הבריטית מציינת את יום השנה ה -18 למותה של הנסיכת האגדית דיאנה, שנהרגה בגיל 37 בתאונת דרכים קטלנית במנהרה בפריז יחד עם מחזרה דאז, דודי פאייד, והנהג שלהם הנרי פול ב31 לאוגוסט 1997.

 

חקירה צרפתית שארכה 18 חודשים ארוכים קבעה כי הנרי פול, היה תחת השפעת אלכוהול כשהוא איבד את השליטה על המרצדס בה נסעו בני הזוג במהירות גבוהה במנהרת פונט ד'אלמה, ופגע בעמוד חשמל בעת שניסה לברוח מצלמי הפפארצי שרדפו (ויש שיאמרו צדו) את בני הזוג. חוקרים גילו גם כי דיאנה ופאייד לא חגירת חגורות בטיחותם. זאת הייתה תקופה אחרת- אתרי חדשות באינטרנט היו עדיין בחיתוליהם, כאשר חדשות של התאונה הנוראית (ומותה של דיאנה כמה שעות מאוחר יותר) פרצו בכל גופי החדשות העולמיים. ועדיין- ככול הנראה היה זה אחד מהארועים החדשןותיים הראשונים ששברו את האינטרנט בכל העולם.

 

 

לפני קייט מידלטון, זאת הייתה דיאנה היפה ששבתה את לבבות הבריטים והעולם. לאורך 36 שנותיה הקצרים,   דיאנה הפכה לאייקון אופנה וסטייל מהמעלה הראשונה- הסגנון האופנתי המדהים שלה, שקיבל חמישה כוכבים ממבקרי אופנה ומעצבי על בכל העולם, הוביל אותה לככב בכל מגזין שמכבד עצמו כמעט מדי שבוע. לרגל היום הזה, בחרנו לזכור את הנסיכה מווילס על ידי סקירה של כל השינויים שעברה הנסיכה דיאנה בתחום הסטייל והאופנה במשך השנים.  כיצד הפכה מנערה שמנמונת וחמודה לפאשניסטה לוהטת ויפה. מוכנים? אנחנו מתחילים:

יוני 1981

חודש לפני החתונה היא נראתה כמו תלמידת תיכון מקסימה ולא כמי, שעומדת להיות הנסיכה של הממלכה הכי גדולה ומרתקת בעולם.

 

יולי 1981

מיליוני אנשים מכל רחבי העולם זוכרים את החתונה המלכותית, המפוארת הראשונה ששודרה בטלוויזיה בקיץ 1981. הכלה המתוקה והצעירה והנסיך הגמלוני והלא נאה במיוחד. השמלה המפוארת והעשויה ממשי טהור הייתה אחד הסודות הכי שמורים בהסטוריית החתונות. מי שקטפה לאחר מכן את התואר הייתה הכלה שלא הכירה את דיאנה, קייט מידלטון.

 

 

 

(צילום מסך -)

 

דצמבר 1982

קטיפה, נוצות וצעיף-  זה כל כך בריטי אבל בדרך הטובה והטרנדית ביותר.

 

 

 

(צילום מסך -)

 

אפריל 1983

נסיכה בלי כתר היא לא נסיכה, כך למדו אותנו לפחות באגדות ולכן התרשמנו כל כך מהתמונה המלכותית הזו של דיאנה עם כתר היהלומים היקר.

 

 

 

 

(צילום מסך -)

 

מרץ 1985

השמלה הצהובה ש להנסיכה דיאנה מרגישה מאד כמו זו של בל מהיפה והחיה. אולי זו השמלה שאיירו בסרט המצוייר ושימשה כהשראה.

 

 

 

(צילום מסך -)

 

מאי 1986

דיאנה הלכה בדרך כלל על עיצוב שיער ותסרוקות פשוטות. זהו אחד הארועים הנדירים בו ניתן לראות אותה עם אביזר שיער.

 

 

 

(צילום מסך -)

 

ינואר 1988

דיאנה במהלך סיור מלכותי בסידני שבאוסטרליה עם שיער המשלב סטייל פרוע אך מסודר, צלליות ועיפרון עיניים המדגיש את עיניה היפות. אין צורך להוסיף מילה.

 

 

(getty)

 

פברואר 1989

שוב קורנת באירוע מלכותי באנגליה עם שיער מסודר לאחור ואיפור טבעי.

 

 

 

(getty)

 

ינואר 1991

דיאנה צופה בגביע הרוגבי העולמי (יש דבר כזה) עם חליפה אדומה כמו מדי הנבחרת האנגלית ושיער קצר יותר בסגנון פארה פוסט.

 

 

 

(getty)

 

דצמבר 1995

את התמונה הכי אהובה שלנו ליידי די שמרנו לסוף. שנה וחצי לפני מותה היא שוב מחייכת בערב גאלה של תרומות למען ילדים עם שיתוק מוחין שהתקיים בני יורק לאחר שחיה בנפרד מצ'ארלס החמוץ.

  

 

 

(getty)

 

התסרוקת המזעזעת של ג'ניפר אניסטון

ארין התרטון שכחה את האיפור

ריס ויתרספון שוב בלונדינית

ג'ניפר לופז מתאפרת לבד

מראה הרטרו של גל גדות

תסרוקות חורפיות לכלות

מראה בהשראה יפנית

עפרון העיניים