08.01.2019

11:58

נושאים חמים
מראה שעל הקיר, מי לבושה הכי יקר בעיר?
מראה שעל הקיר, מי לבושה הכי יקר בעיר?,
getty

מייגן מרקל או קייט מילדטון: מי מחזיקה בארון בגדים יקר יותר?

לא זול להיות נסיכה ובטח כשאת צריכה ארון בגדים מפלצתי לכל האירועים. אתר אופנה בריטי פרסם נתונים לגבי תקציב הוצאות המלתחה השנתיות של שתי הדוכסיות

להתלבש כמו מייג מרקל, לא עולה זול. בשנה הרשמית הראשונה שלה בתור נסיכה, היא ללא ספק שבתה את לב העולם בתואר הנכסף של הדוכסית מסאסקס. מהעבר שלה כשחקנית,החינוך האמריקאי ועד לרומן עם הנסיך הארי, ילידת לוס אנג'לס בת ה -37, הכריזה בספטמבר האחרון על הריון והפכה לחביבת העם האנגלי ולא רק.  

 

תפקיה הציבורי הגבוה, "מאלץ" אותה לאמץ ארון בגדים חדש, שכבש את העולם בסערה. מכירת פריטים וקביעת מגמות - הפכו לחלק בלתי רשמי בטייטל החדש של מייגן. כמו גיסתה, הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון - חובבי המלוכה ממשיכים להמתין בנשימה עצורה, למראה חדש של מייגן. 

 

כמובן, שכל התענוג הזה מגיע עם עלות. על פי אתר האופנה UFO, כי עלות המלתחה שלה הייתה בחלק העליון של תקציב המלוכה השנתי. לפי האתר, מייגן עקפה 14 נסיכות בממלכה וזכתה לארון הבגדים היקר ביותר, כולל קייט מידלטון, הנסיכה יוג'יני והנסיכה ביאטריס, עם סכום כולל של 508,258 דולר.

 

כמה זה עולה לבריטים?

כמה זה עולה לבריטים? (getty )

 

 

איזה מעצבים אוהבת מייגן מרקל ללבוש?

במהלך השנה, ראינו אותה לובשת את אוסקר דה לה רנטה, ג'יבנשי, ארמני, ג'ייסון וו וויקטוריה בקהאם. למרקל יש בהחלט מספיק ארועים להתלבש עבורם - כולל חתונת האביב שלה, עשרות ארועים ציבוריים, הריון והטיול המלכותי הראשון שלה - מרתון בן שבועיים באוסטרליה, פיג'י, טונגה וניו זילנד עם הנסיך הארי.

 

קייט מידלטון הגיעה למקום הרביעי ברשימה עם 117 אאוטפיטים חדשים המוערכים בסכום כולל של 85,097 דולר. הנסיכה יוג'ין, שגם כן התחתנה השנה, הגיעה למקום ה-12, עם 60 תלבוושת חדשות בסכום מוערך של 39,818 דולר. בקטנה.

 

 יש מצב לחסוך ב 2019?

יש מצב לחסוך ב 2019? (getty )

 

 

.