31.12.2018

08:57

 מתכוננת לחתונת השנה
מתכוננת לחתונת השנה,
רון קדמי

חשופה או צנועה: איזו שמלת כלה תלבש נטע אלחמיסטר?

חצי שנה לפני שהיא תעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה הכדורגלן רמי גרשון, נטע אלחמיסטר פותחת חנות בגדי ים במיאמי ומספרת על ההכנות לחתונה

את תחילת שנת 2019 תחגוג נטע אלחימסטר, דוגמנית ואושיית אופנה, בבננהוט שבמיאמי, שם תפתח לראשונה סניף מחוץ לישראל, של מותג בגדי הים שלה.

 

אלחימסטר, שהתייצבה בסטודיו בת"א, לרגל צילומי קמפיין פורים 2019 של רשת האיפור והטיפוח סקארה, סיפרה לצוות ההפקה שזמן רב חשבה על הרעיון לפתוח סניף בחו"ל ולא ידעה איפה. כשביקרה לאחרונה במיאמי, נפל לה האסימון שזה המקום המושלם עבורה ובעצם החלום הרטוב מתגשם.

 

בנוסף, שיתפה אלחימסטר שכרגע רשימת המוזמנים של החתונה עומדת על כ-1000 אורחים, והפרטנר להכנות, רמי, הוא אחד מהחתנים המתרגשים והמרוגשים שהכירה – "כל פעם כשאנחנו מדברים על החתונה, הוא לא מפסיק להגיד לי כמה הוא לא מאמין שזה הולך לקרות ועד כמה הוא מתרגש מרגע הצעידה לחופה".

 

היא לא תהיה מהבריידזילות הגדולות של תעשיית הבידור, ולא תגביל את אורחיה בהחזקת ניידים סלולריים במהלך החתונה. "אני לא רואה בעיה בצילום של האירוע והחתונה. יש בזה מן חופש הבחירה. מי אני שאגביל את אורחיי מלקבל שיחות חשובות?".  

 

לפינאלה, סיפרה אלחימסטר כי היא בתהליכים מתקדמים על עיצוב השמלה והיא הולכת להפתיע את כולם - "דווקא בערב שכולו שלי אני לא הולכת להיות חשופה ולהוכיח שאפשר ללבוש לבן, להיות סקסית גם כשלובשים צנוע".

 

מרחיבה עסקים במיאמי

מרחיבה עסקים במיאמי (רון קדמי )

 


 

 1000 אורחים בחתונה

1000 אורחים בחתונה (אסף לב)