30.12.2018

09:16

אביבית בר זוהר: "הכרתי מישהו, אבל כל דבר בעיתו"

פגשנו את אביבית בר זוהר על סט הצילומים ושמענו ממנה על החלום לכבוש את הוליווד, על הגבר בחדש בחייה וכמובן את דעתה על הזוג המלכותי החדש - אייל גולן ודניאל גרינברג

מי מתאימה יותר מאביבית בר זוהר לככב בקמפיין של חברת איפור? אז האישה והסטורי הצטלמה לחברה הבינלאומית 'Flormar' ואנחנו היינו שם על הסט.

 

אחרי שיצאה מהאח הגדול אביבית לא נחה לרגע ומספרת על הסינגל החדש שלה שעומד לצאת ויתאים למסיבת רווקות, על הסרט הראשון בו היא משחקת וגם החזרה שלה לתשוקה מימים עברו- אפייה. היא לא מתביישת לחלום בגדול ומודה: "אני רוצה חו"ל, טלנובלות, בשביל זה נולדתי".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ידעתי על הקשר של ישראל (אוגלבו) מזמן" מספרת בר זוהר ומופתעת מכך שאנשים חשבו שיש לה רומן עם מי שכיכב איתה בתכנית "האח הגדול". ומה לגבי חיי האהבה שלה? בעיקר נמאס לה ששואלים אותה על חתונה וילדים אבל מצד שני היא לא מכחישה שאולי בקרוב נראה אותה בתכנית כמו "הרווקה", וכן, היא גם מודה שיש גבר חדש בחייה.

 

"היא התנצלה על מה שהיא עשתה" היא מספרת על חידוש הקשר עם דניאל גרינברג איתה היא מבלה לא מעט לאחרונה וכמובן שיש לה גם מה להגיד על הזוגיות שלה עם אייל גולן. אז מה לדעת אביבית הביאה דניאל לחייו של אייל שהיה חסר לו, האם היא הייתה יוצאת עם מישהו מבוגר ממנה ולמה היא לא הייתה בחתונה של אדל בספלוב? צפו

 

 

 היא כל כך יפה, זה צובט בלב שלך

היא כל כך יפה, זה צובט בלב שלך ( יחצ)