27.12.2018

14:56

 הכל למען שלום בית
הכל למען שלום בית,
getty

מוסר כפול: על מה ויתרה מייגן מרקל למען הנסיך הארי?

הדוכסית מסאסקס, שתמיד נלחמה על זכויות החיות, השאירה את האג'נדה בצד והצטרפה לבעלה הארי ולבני המלוכה האחרים בחופשת הציד המסורתית שלהם

הדוכסית מסאסקס, הצטרפה לנסיך הארי ולמשפחת המלוכה לארוחת צהריים מסורתית אתמול (רביעי), למרות הטענות שהיא מתנגדת לדם.

 

מגאן, בת ה - 37, שמצפה לילד הראשון שלה באביב, הגיעה לסעודה המסורתית, אחרי שבעלה, הנסיך הארי, בילה את הבוקר בפסינגס עם אביו, הנסיך צ'רלס והאח, הנסיך ויליאם. היא היתה מלווה בדוכסית קיימברידג', מה שמראה על סימן נוסף של סולידריות בין שתי הנשים, לאחר שבועות של דיווחים על היחסים המביכים ביניהן. 

 

המסיבה נערכה בחוות עץ גדולה, בה הנסיך פיליפ מבלה הרבה לאחר שפרש. בעלי החווה מכינים לאורחים שלהם הרבה מזון, במיוחד לגברים שיוצאים לצוד בקור ועל פני שדות בוציים. בשנים שחלפו, המלכה והנשים המלכותיות האחרות, הלכו לעיתם קרובות בעקבות הגברים ואספו פסיונים, מחסניות ואפילו ברווזים. 

 

מוקדם יותר החודש, נטען בטעות בצהובונים האנגליים, שמייגן מרקל אסרה על בעלה הטרי, לקחת חלק בספורט הציד, שתמיד התנגדה לו. עם זאת, להארי לא הייתה כוונה לא לקחת חלק בציד המסורתי. הוא יורה וצד ברובה כבר מגיל 12, וצד בעבר עם אביו צ'ארלס, צבי, חזיר בר ואפילו באפלו.  

.

הרעיון שמייגן אסרה עליו לקחת חלק בציד, נבעה מהעובדה שהשחקנית לשעבר, שתכננה פעם לעצב זוג מכנסי "עור טבעוני" כחלק ממגוון בגדים, תיארה את עצמה בעבר כ"אוהבת בעלי חיים מתוך עקרון, שמסרבת ללכת עם פרווה ואפילו מאמצת פעם בשבוע תפריט טבעוני.

 

מקורבים לזוג אמרו שזה רחוק מלהיות אמת וסיפרו, שהדוכסים רכלה תמיד בשר בגלוי. הבלוג שלה לשעבר על אורח חיים בריא היה מלא במתכונים של הארוחות החביבות עליה כמו, עוף צלוי.

 

 

אוכלת גם בשר מדי פעם

אוכלת גם בשר מדי פעם (getty )