09.11.2018

22:06

מתבלנות את החיים: האם האיחוד של ספייס גירלס יענה על הציפיות?

אחת מלהקות הפופ המצליחות בהיסטוריה הודיעה השבוע על איחוד • היעדרותה של פוש ספייס מצננת את ההתלהבות, ובכל זאת, לא מעט מעריצים - ומעריצות - כבר לא יכולים לחכות

מעריצי ובעיקר מעריצות להקת הספייס גירלס זכו השבוע לבשורה לא בהכרח מפתיעה, אך בהחלט מאוד משמחת: בסרטון משעשע אישרו הספייס גירלס כי חלומם של מעריצים ברחבי העולם עומד להתגשם - איחוד הספייס גירלס הגדול.

 
במשך שישה ימים במהלך חודש יוני יעלו חברות הלהקה על הבמה באולמות ברחבי בריטניה, שניתן רק להניח שיהיו מלאים עד אפס מקום. אבל לא צריך להיות חד עין כדי להבחין שמשהו חסר בסרטון החגיגי הזה. יותר נכון - מישהי חסרה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ויקטוריה בקהאם, פוש ספייס, הספייס גירל המוכרת ביותר בעולם הודיעה כי לא תיקח חלק באיחוד בשל מחויבויות משפחתיות ועסקיות. איש לא מתווכח עם העובדה שבקהאם היא אשת קריירה ואשת משפחה עסוקה מאוד, אבל התבטאויות העבר שלה בנוגע לאפשרות של איחוד מעלות את החשד שהיא פשוט אינה מעוניינת. שאר הבנות - ספורטי ספייס, סקרי ספייס, בייבי ספייס וג'ינג'ר ספייס מציגות - לפחות כלפי חוץ - חזית אחידה ואופטימית, על אף הציניקנים שיאמרו שאיחוד ללא פוש ספייס הוא לא באמת איחוד.

 

 ספייס גירלז
 

הספייס גירלס בהרכב מלא, לא זה שיעלה על הבמות ביוני הקרוב  ( גטי אימאג'בנק)

 

 


אזרחי בריטניה, אגב, הגיבו להודעה הזאת באופן מעט מעורב - חלקם שמחו מאוד ובראשן הזמרת המצליחה ביותר באנגליה אדל שהעלתה תמונה שלה מהילדות  לאינסטגרם עם פוסטרים של הלהקה תלויים על הקיר; את המילים לשירים שלהן היא כבר הוכיחה שהיא מכירה ואולי אפילו שרה קצת יותר טוב מבנות הלהקה. חלקם - מעריצי עבר שהיום כבר בוגרים - לא יכלו להסתיר את האדישות המסוימת.

 

האיחוד הזה של הספייס גירלס אינו איחוד היסטורי. הלהקה הרי כבר הופיעה ב-2012 בטקס הסיום של המשחקים האולימפיים בלונדון. ובכל זאת - ולמרות הכול - הספייס גירלס היו ויישארו תופעה בריטית משמעותית: קבוצת בנות אנונימיות שהפכה לאחת הלהקות המצליחות בהיסטורי, ללהקת פופ עם שיאי מכירות חסרי תקדים והשוואת לתופעות פופ אגדיות כמו הביטלס.

 

החל ממחר יהיה ניתן לרכוש כרטיסים ולהמתין להופעה, כדי לראות מה מהקסם נשאר.