10.10.2018

10:33

  תמונה ראשונה של גיבורת העל באטוומן
תמונה ראשונה של גיבורת העל באטוומן,
אינסטגרם

נחשפה תמונתה של באטוומן, גיבורת העל הלסבית הראשונה

לאחר הצלחתה הגדולה של וונדרוומן והצטרפותה של קפטן מארוול לחבורת הנוקמים, ממשיכים ב-DC Comics לקדם את גיבורות העל שלהם, וחשפו תמונה ראשונה של גיבורת העל החדשה

רשות הטלוויזיה CW חשפה אתמול (שלישי) תמונה ראשונה של גיבורת העל באטוומן אותה תגלם השחקנית רובי רוז. רוז תערוך את הבכורה שלה בתפקיד באירוע הקרנה מיוחד של הרשת שיתקיים ב-9 לדצמבר. באטומן צפויה לעלות כסדרת טלוויזיה מלאה ב-2019-2020.    

 

אז איך נראית גיבורת העל החדשה? החליפה, אותה עיצב המעצב זוכה האוסקר קולין אטווד, כוללת בגד גוף בצבעי אדום-שחור, עיטור סמל עטלף על החזה ושכמיה תואמת. בתמונה, נראית הדמות כבעלת שיער אדום ארוך. מפיקי התוכנית מתארים את דמותה של באטוומן כמורכבת, בעלת תשוקה לצדק חברתי וחוש טבעי לומר את דעתה.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?❤️First look❤️? ? Crossover event ? December 9 at 8pm ET

A post shared by Ruby Rose (@rubyrose) on

 

אם אכן תעלה הסדרה לאקרנים, באטוומן תהיה גיבורת העל הגאה הראשונה בטלוויזיה. כמו דמותה הטלוויזיונית, גם השחקנית רובי רוז היא לסבית מוצהרת. רוז יצאה בהצהרה אודות נטיותיה כבר בגיל 12, וסיפרה כי סבלה בעקבות כך מאלימות פיזית ומילולית בילדותה. בחשבון האינסטגרם שלה סיפרה על התרגשותה מגילום הדמות: "זהו חלום ילדות שלי. זה דבר שהייתי מתה לראות בטלוויזיה בתקופה שבה הייתי חברה צעירה בקהילת הלהט"ב, שמעולם לא הרגישה מיוצגת בטלוויזיה, והרגישה בודדה ושונה".

 

בעקבות מאפייניה הייחודיים של באטוומן, כלסבית מוצהרת וכדמות יהודייה, הספקות אודות השחקנית לא איחרו לבוא ורוז ספגה אש ברשתות החברתיות. גולשים טענו כי רוז "לא מפסיק לסבית" לגילום הדמות בשל הגדרתה העצמית כג'נדרקוויר, וכי היא אינה יכולה לשחק את הדמות משום שהיא אינה יהודייה. בתגובה, עזבה רוז את רשת הטוויטר והגבילה את אפשרות התגובה בחשבון האינסטגרם שלה.