08.10.2018

16:51

 כריסיטאן בייל
כריסיטאן בייל,
יוטיוב

אתם בחיים (אבל בחיים) לא תנחשו מי השחקן ההוליוודי החתיך הזה

הוא כבר עשה זאת בקריירה המקצועית שלו לא פעם ועכשיו, לקראת סרט על חייו של דיק צ'ייני - הוא עושה זאת שוב, מהפך מוחלט במראה שלו, אז כבר זיהיתם?

אם תעברו על פניי כריסטיאן בייל ברחוב או בסופר בימים אילו (איזה כיף לכם!), סביר להניח שלא תזהו אותו עם 40 הקילוגרמים שהוא הוסיף למשקלו.

 כריסטיאן בייל
 

כריסטיאן בייל (יוטיוב )

 

לא, לא מדובר בדיכאון או חיבה חדשה למתוקים אלא בתפקיד בסרט חדש, בו ישחק את סגן ארה"ב לשעבר - דיק צ'ייני, לצד סאם רוקוול שישחק את ג'ורג' בוש.

 

 

זו לא פעם ראשונה שבייל עובר שינוי פיזי קיצוני בשביל תפקיד בסרט, בייל כבר עשה זאת בשביל סרטים נוספים, כאשר רזה באופן קיצוני בשביל הסרט "המכונה" והשמין לא מעט בשביל הסרט "חלום אמריקאי". 

 כריסטיאן בייל
 

כריסטיאן בייל (יוטיוב )

 

בייל, מככב כרגע על המסכים במערבון Hostile, שמתרחש ב-1892 ונכתב ובויים על ידי במאי הסרט Out of furnace, סקוט קופר. בייל מגלם את קפטן בלוקר שונא הילידים האמריקאים, שנכפה עליו לקחת את הנץ הצהוב, בגילומו של ווס סטודי, אסיר אינדיאני גוסס, לאיזור הקבורה הילידי. בדרך, פמליית הפרשים הכוללת את ג'סי פלימונס וטימות'י שלאמה מצרפת את רוזאלי בגילומה של רוזמונד פייק, הניצולה היחידה מטבח שבו מצאו בעלה וילדייה את מותם.