08.03.2018

11:55

 נדב גדג'
נדב גדג',
יוטיוב

נדב גדג' והלהקות הצבאיות בחידוש ללהיט "אין לך מה לדאוג"

הבוקר יצא שיר ה-70 הרשמי של צה"ל, חידוש לקלאסיקה "אין לך מה לדאוג" של עוזי פוקס, בביצוע הלהקות הצבאיות (הכולל את נדב גדג' ונופר סלמאן) בשיתוף גל מלכה

לרגל שנת ה- 70 למדינת ישראל ולצה"ל ופתיחת מחזור גיוס מרץ, משיק צה"ל את שיר ה-70 למתגייסים. חיבור יוצא דופן, דיג'יי גל מלכה וחברי הלהקות הצבאיות הפיקו יחדיו עיבוד מחודש לשיר האהוב והמוכר "אין לך מה לדאוג". השיר, אשר מוקדש למתגייסים הטריים ולציון 70 שנים להקמתו של צה"ל הוא קלאסיקה מוזיקלית בעיבוד חדשני ועדכני. השיר, אשר מבוצע על ידי עוזי פוקס במקור, נכתב על ידי תלמה אליגון- רוז והולחן על ידי קובי אושרת, מתאר חוויות של חיילי צה"ל מאותה התקופה. 

 

 

את השיר, מלווה קליפ בו מצולמים חברי הלהקות הצבאיות, גל מלכה ולוחמי חטיבת הנח"ל. השיר, עתיד ללוות את המתגייסים המגיעים ללשכות הגיוס במהלך החודש הקרוב ובהמשך השנה יופיע באירועים נוספים במסגרת שנת ה-70.

 

בקליפ רואים את הלהקה מגיעה בשעת לילה למוצב בו נמצאים לוחמי החטיבה בפניהם הם אמורים להופיע בערב שלאחר מכן. מהר מאוד מבינים חברי הלהקה שעד להופעה עליהם להיות חלק בלתי נפרד מהפלוגה. הקליפ מגולל את חוויותיהם במהלך אותן 24 שעות עד לרגע ההופעה לו חיכו.