הסרת שיער, התמונה להמחשה בלבד, יחצ

הטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר להסרת השיער

הצורך להיפטר מהשיער המיותר שבגוף, הפך בעת האחרונה למקובל יותר ואנחנו עושים לכם סדר בכל האפשרויות הקיימות

  • פורסם ב:
  • 03/01/2019 11:41
  • |

ענף הסרת השיער צמח בשנים האחרונות לתחום רחב בו הלקוחות נחשפים למגוון של תכשירים, מוצרים ומכשירים, שלעיתים רק מלנסות ולהבין מה מבטיחים לנו, אנו הופכים למבולבלים יותר ולעיתים אף מבצעים רכישה של מוצר או טיפולים שאינם מתאימים ו/או יעלים עבורנו.

ידוע כי ישנם פתרונות רבים ומגוונים להסרת השיער המיותר מהגוף, ביניהם גם פתרונות זולים וזמינים אשר נותנים פתרון קצר טווח, לרבות שעווה, גילוח ועוד, ומאידך ישנן טכנולוגיות להסרת שיער אשר זמינות במכונים כאלו ואחרים, הפועלות בטכנולוגיות קרן אור באורכי גל שונים, חלקם אפקטיביים יותר וחלקם פחות.על מנת שנושא המכשור והטכנולוגיות יהיה ברור יותר, חשוב ראשית לעשות הבדלה בין סוגי המכשירים.
 

 הסרת שיער

הסרת שיער, התמונה להמחשה בלבד

 

קבוצת המכשירים מתחלקת לשתי קבוצות, קבוצת המכשירים הרפואיים וקבוצת המכשירים הקוסמטיים. הקבוצה הראשונה, קבוצת מכשירי הלייזר הרפואיים בעלי עוצמה גבוהה. מכשיר הלייזר הינו בעל קרן אור ממוקדת ובעל אורך הגל האפקטיבי ביותר להסרת שיער 800-810 ננומטר, והמכשירים בעלי העוצמה הגבוהה מחייבים שילוב צוות המטפל המיומן, בעל השכלה רפואית והכשרה מתאימה, שהינם צורך הכרחי להשגת תוצאה מרבית ומיטבית ולהשגת דילול משמעותי של השיער המיותר מהגוף. מכשירים אלו נפוצים בעיקר במכונים הגדולים יותר והמפוקחים יותר, במכשירים אלו ניתן להגיע לתוצאה מיטבית בזמן קצר יחסית.

הקבוצה השנייה, קבוצת המכשירים הקוסמטיים מוכרת יותר בשמם IPL או אינפרא, אלו מכשירים בעלי קרן אור פזורה, באמצעותה הטיפול מחליש את השערה במקרה הטוב, אך אינו פוגע בשורש ובזקיק השערה, וכך למעשה השיער מצליח להתאושש ולצמוח שוב ושוב.במידה ורוצים להגיע לתוצאה מסוימת של דילול השיער יש לבצע טיפולים בתדירות גבוהה, ולכן הם נחשבים לנחותים יותר, מה גם שעל מנת להפעיל מכשור מסוג זה אין צורך בהסמכה מיוחדת ו/או השכלה אשר נמדדת או  מפוקחת על ידי גוף כזה או אחר.

 הסרת שיער

הסרת שיער, התמונה להמחשה בלבד

 

בענף הסרת השיער נפוצו מגוון מונחים והבטחות שחשוב להבין אותם ואף לעיתים להפריך אותם בטרם מקבלים החלטה לרכוש מוצר ממגוון המוצרים והפתרונות שיש בשוק. חשוב להבין את המשמעות של הבטחות ושימוש פסול במונחים כגון "הסרת שיער לצמיתות", ועוד הבטחות כאלו ואחרות שאין להן ביסוס.. לא אחת הבטחות אלו ניתנות ללקוחות על מנת לקדם מכירה של מוצר, ובנוסף המתעניינים בתהליך של הסרת השיער נחשפים למבצעים מפתים המושכים אותם לסגור עסקה. כשלמעשה הדברים החשובים שראוי והלקוחות יבדקו, אינם נלקחים בחשבון או שאינם מקבלים את המשקל הרב שיש לתת בשקלול מכלול הנתונים מצד הלקוח.

לתיאום פגישת יעוץ ואבחון מקצועי:

אם כך , מה באמת חשוב שנבדוק?

  • ראשית יש לבדוק את סוג המכשיר בו משתמשים ואף לדרוש ולראות תעודות. למדנו כבר שמכשיר מסוג לייזר בעוצמה גבוהה בעל קרן אור ממוקדת יהיה אפקטיבי יותר. במכון מסודר אף יחזיקו באישור מסוג אמ"ר של משרד הבריאות הרלוונטי לאותו מכשיר.
  • כמו כן, להבין כי ישנה משמעות גדולה לצוות המטפל המעניק את הטיפול, ויש לדרוש ולבדוק מה השכלתו ומה הכשרתו, גם זאת ניתן לדרוש במעמד הפגישה במכון, מן הראוי שיהיו אלו מטפלים בעלי השכלה רפואית.
  • יש לוודא כי אבחון ההתאמה לטיפול יתבצע באמצעות מכשיר מתאים ולא בעין בלתי מזויינת
  •  יש לקחת בחשבון כי הליך הסרת השיער הינו הליך שאורך מספר חודשים, ואינו מסתיים בזבנג וגמרנו. סעיף זה בעל חשיבות רבה היות ולא אחת אנו עוברים ממקום מגורינו לעיתים אף לישוב מרוחק יותר, רצוי שהמכון בו נבצע את הטיפולים -יהיה נגיש לנו בפריסה ארצית.
  • חשוב לקבל התחייבות בכתב לסעיפים שלעיל .

לסיכום, כשמדובר בגוף שלנו, חשוב שלא נתפשר ונבחר בטוב ביותר. בנאטורפיל תקבלו התחייבות בכתב לביצוע כל סדרת הטיפולים באמצעות מכשירי לייזר עוצמתיים ואיכותיים, ואך ורק על ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות, אחים/יות, וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל. אבחון מקצועי באמצעות דרמוסקופ, ופריסה ארצית של 22 סניפים ברחבי הארץ.

בשיתוף נאטורפיל