מסיבות חילופי זוגות, חדשות 13

עולם חדש ומסעיר: מה באמת קורה במסיבות חילופי הזוגות בישראל?

בישראל חיים כ-300 אלף זוגות שגילו את מערכות היחסים הפתוחות ואת המסיבות הסודיות בהן הכל אפשרי. "לא האמנתי בכלל שיש דבר כזה, הייתי בטוחה שזאת אגדה אורבנית"

כ-300 אלף זוגות בישראל חיים במערכת יחסים פתוחה, כך טוען ד"ר עידן מילצ'ר, סקסולוג ומטפל זוגי. חלקם מגוונים את מערכת היחסים שלהם במסיבות לחילופי זוגות. "בואו נתחיל מזה שאנחנו לא חיות מונוגמיות. אנחנו מונוגמיים תחת משטר", הוסיף מילצ'ר. "ואנחנו יודעים שתוך ארבע שנים בממוצע אנחנו נעים מתשוקה למשיכה, לאהבה, ואז לרצון לשכנות. או לשכן ולשכנה".

"לכל סיר יש כמה מכסים. כל החיים מבחינתנו השתנו, נהיו לנו חיים. לא היו לנו חיים קודם. היום כשאני מסתכל אחורה – לא היו לנו חיים", מספר עודד (שם בדוי) המשתתף עם אשתו מיכל במסיבות לחילופי זוגות. "את יודעת, יוצאים למסעדה, לסרט... סרט VIP היה ה-בילוי שלנו. הטופ של הטופ". מיכל, אשתו מעידה על עצמה שהייתה ספקנית בתחילה. "אני הייתי מאוד שמרנית", סיפרה. "לא האמנתי בכלל שיש דבר כזה, הייתי בטוחה שזאת אגדה אורבנית".

 מסיבות חילופי זוגות
 

מסיבות חילופי זוגות (חדשות 13 )

 

"כשאני הייתי שמרן, הייתי הומופוב – בטח לא קינקי", סיפר אלון – נשוי בשנית לעדי, שמשכה אותו לגלות עמה עולם חדש ומסעיר. "היא קילפה אותי כמו בצל. חלק מהשואו זה ההופעה, להתלבש קצת אחרת, מסיבות בריכה. זאת באמת מסיבה אחת גדולה – עשרות אנשים עירומים בצורה כזאת או אחרת ופשוט משייטים כזוג ונתקלים באנשים. פתאום את רואה הצטופפות עם כמה זוגות שנדבקים אחד לשני".

במהלך הכתבה שולבו צילומי אילוסטרציה