מנצחים את הפטרת, איי סטוק

איציק זהר על שמן טיפולי לציפורניים – התכשיר שמשקם את הציפורן

שמן טיפולי לציפורניים, המאושר על ידי משרד הבריאות, מסייע לשקם את ציפורני הרגליים והידיים באופן חסכוני וללא כאב. איציק זהר מספר על התכשיר שמכיל רכיבים טבעיים

אולי תופתעו לגלות שפטרת ציפורניים היא מחלה זיהומית, כזאת שפוגעת ב-10 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל. כפות הרגליים וכפות הידיים שלנו חשופות לזיהומים וחיידקים שונים, והפטרת מופיעה כאשר פטריה חודרת לציפורן בגלל חתך, שפשוף בעור או חבלה. הפטרייה יכולה עוברת יחסית בקלות בין אנשים ולכן קשה לאתר בדיוק מתי וכיצד נדבקים בה.

לפטרת ציפורניים אין בדרך כלל תסמינים בולטים ככאב או עלייה בחום הגוף ומזהים אותה בדרך כלל בבחינה של ציפורני הרגליים או הידיים ובזיהוי שינוי במבנה הציפורניים, כשלעתים מופיעה שכבה בצבע צהוב בהיר על הציפורניים או תחתיהן. הפטרת אינה רק פגם קוסמטי משום שעבור אוכלוסיות שונות דוגמת מטופלים מדוכאי חיסון או חולי סכרת, זיהום פטרייתי עלול להוביל לזיהום חיידקי בגוף. הפטרת לא תיעלם מעצמה אבל הבשורה הטובה היא שאפשר לטפל בבעיה בקלות. 

קיימות שיטות שונות, רפואיות וטבעיות, לטיפול בבעיה. יש המשתמשים בתרופות סבתא ויש הנעזרים בטיפול פולשני באמצעות קרני לייזר. חלק מהשיטות יותר יעילות, אחרות פחות, לעתים קרובות הטיפולים מלווים בטרחה או בתשלום יקר. דבר אחד בטוח: לוקח זמן רב עד שרואים תוצאות, אם בכלל. שמן טיפולי לציפורניים לעומת זאת, הוא סיפור שונה לחלוטין.

שמן טיפולי לציפורניים הוא תכשיר מריחה שמכיל מגוון גדול של רכיבים טבעיים וביניהם שמן אבוקדו, שמן זית, שמן אקליפטוס, מלח ים ורוזמרין. מדובר למעשה בשמן אותו מורחים על הציפורניים כמו לק על הציפורן החולה במשך כחודש. השמן מבוסס על שילוב של רכיבים צמחיים טבעיים ובשנתיים האחרונות מספר רב של אנשים דיווח על תוצאות ניכרות לאחר שימוש בו. שמן טיפולי לציפורניים מאושר על ידי משרד הבריאות, אין צורך במרשם רופא כדי לרכשו והתכשיר נחשב להצלחה בישראל. לא בכדי הוא נמכר לאחרונה לשיווק בארה"ב על ידי היצרנית CarePlus. בעבור כ-400-500 שקלים תוכלו  לחדש את הציפורן ללא צורך בטיפולים פולשניים או בכניסה ויציאה מחדרי רופאים. ביחס למחיר ולקלות הטיפול, זהו כנראה הטיפול הטוב ביותר הקיים לבעיה.

 פנגומט הוא תכשיר למריחה על הציפורן החולה

תכשיר למריחה על הציפורן החולה ( יחצ)

 

טיפול פשוט, חסכוני ונעים

התכשיר מחדש את הציפורן גם במקרים קשים, המתפתחים בעקבות הזנחה ממושכת. משתמשים רבים ראו שיפור משמעותי לאחר השימוש בתכשיר. השחקן והמגיש איציק זוהר מספר כי "לאחר כשלושה חודשים כבר נראה שיפור משמעותי. הייתה לי פטרת- ואחרי שהשתמשתי בשמן טיפולי לציפורניים- היא פשוט נעלמה. הטיפול בתכשיר פשוט ביותר, קל, לא פולשני ולא כואב.

אין צורך ללכת לרופא, לעבור בדיקות דם או ללכת למכוני טיפול בלייזר, שהם יקרים וגוזלים זמן. כל מה שצריך זה לרכוש את התכשיר ולמרוח אותו מדי יום על הציפורן הנגועה. טיפול קל ונעים, ללא תופעות לוואי, ללא כאבים, ללא תרופות רעילות, ללא הוצאות של אלפי שקלים. הרכיבים הצמחיים והטבעיים מרככים ומרגיעים את השכבה הפגועה, הלק חודר לעומק הציפורן, מטפל ומקל על הסימפטומים, עוזר למנוע מעבר לציפורניים אחרות, עוזר גם במניעת חזרה של הבעיה ומחדש את הציפורן".

לפני השימוש בתכשיר יש לנער היטב את הבקבוק, לשייף קלות את פני הציפורן עם פצירה בעדינות, לוודא שהציפורן נקייה, יבשה וגזורה ואז למרוח את הלק בעדינות על הציפורן הנגועה פעמיים ביום, בבוקר ובערב. עם גמר הטיפול בציפורן כאמצעי מניעה נגד הישנות הבעיה, רצוי להמשיך ולמרוח את התכשיר כפעם בשבוע במשך כחודשיים נוספים.